Gyerehozzánk fallabdázni

Fallabda

Profi oktatók a goldban

Oktatóink

Focizz a Goldban

Teremfoci

Jó hangulat és kemény edzés?

Iron Box!

Tudj meg többet Alakformáló és Keleti Masszázs stúdiónkról

Szépség

Kattints ide aktuális árlistáinkhoz

Sport

Reggeltől estig várunk a többszörös díjnyertes Bisztró vendéglőnkben

Gold Bisztró
  • Sport

  • Szépség

  • Gold Bisztró

Állás ajánlatok

Gold Center Oktatási és Sport Központunkba,  recepciós/pultos munkakörbe keresünk munkatársat, nappali műszakba 130-160.000 Ft nettó + borravaló kereseti lehetőséggel.

Előnyök:

·         1.000 Ft-os órabér

·         130-160.000ft/ hó nettó bér

·         + borravaló

·         fitneszterem díjmentes használata

·         50% kedvezmény 1 fő  hozzátartozód részére

·         különböző csoportos órák díjmentes használata

/jóga, stb./

·         saját személyi edző igénybevételének lehetősége

·         spa/ wellness részleg díjmentes használata

·         szolárium kedvezményes használata

·         kedvezményes masszázs

·         Gourmet bisztrónk fogásaiból 20% kedvezményt biztosítunk

·         50% kedvezmény reggeli fogásainkból

·         igényes, szép munkakörnyezet

·         természetes fénnyel ellátott pultok

·         25-30 éves korú munkatársak

·         számítógépes rendszerünk teljes betanítása és képzések

·         széleskörű fitnesztermék ismeret elsajátítása

Keress meg minket, ha hobbid v. szenvedélyed a sport. Nálunk napi szinten sportolhatsz.

Szereted a sportos, de intelligens emberek társaságát. Jelenlegi munkahelyeddel nem vagy elégedett. Fiatalosabb társaságra vágysz. Szeretsz mosolyogni, beszélgetni az emberekkel és újakat megismerni. Szívesen készítesz kávét, turmixot, kiszolgálni a vendégeket. Fontos számodra a világos, napfényes munkakörnyezet. Jelenlegi munkahelyeden nem megoldott az étkezésed, de fontos számodra, hogy egészséges, finom ételeket tudj fogyasztani kedvező áron. Jobban szeretnél keresni eddigi munkahelyednél. Jelenlegi munkahelyeden, ha nem tudsz szabadságra menni, ez nálunk megoldott. Nálunk olyan munkatapasztalatokat szerezhetsz melyekkel bármely fitnesz központban tökéletesen megállod a helyed. Ha nem szeretsz unatkozni munkaidőben, nálunk mindig van mit tenni. Ha szereted, hogy szabad a délelőttöd vagy a délutánod.

Ne jelentkezz, ha nem vagy kedves, nem tudsz mosolyogni és nem szereted az embereket.

Ezt várjuk tőled:

·         mindig mosolyogj

·         vendégeink ki -és beléptetését, adminisztrálását

·         vendégeink kiszolgálását (italok, turmixok, táplálék kiegészítők)

·         pénztárgép kezelést

·         standolást

Előnyt jelent:

·         angol nyelvismeret

·         közeli lakhely /sportközpontunk reggel 5.30-tól 24.00 óráig tart nyitva, ezért kérjük gondold át jelentkezésedkor, hogy meg tudod-e oldani a közlekedést/

·         ha már szereztél tapasztalatot fitneszteremben

Ha magadra ismertél és céljaid  megegyeznek azzal amit mi biztosítani tudunk a számodra várjuk fényképes önéletrajzodat  a peter@goldcenter.hu e-mail címre "recepciós" megjelöléssel.

Kérdésed van?